„unusual animal’s tales”


     Jakiś czas temu pisałam na blogu, że przygotowuję pewien projekt poświęcony całkowicie dzieciom. Jakby to kogoś w ogóle jeszcze dziwiło. Jak dotąd całe swoje dorosłe życie poświęciłam dzieciom i pracy z nimi. I uważam, że jest to wspaniała część mojego życia. Nie mówię, że łatwa, bo wręcz trzeba przyznać, że czasami bywało bardzo ciężko. Wiem jednak z  perspektywy czasu i miejsca, że zdecydowanie najlepsza droga jaką mogłam obrać.

         Przed moim przyjazdem do Stanów długo zastanawiałam się nad tym jaki prezent chcę podarować chłopcom, którymi się opiekuję. Chciałam, żeby było to coś wyjątkowego, czego jeszcze nie dostali nigdy w życiu. Ciężko wymyślić coś takiego jak wyjeżdża się do Ameryki, niestety. Wpadłam jednak na genialny pomysł. Zdecydowałam, że napiszę dla nich książkę.

     W taki właśnie sposób powstały „unusual animal’s tales”. Jest to książka, którą napisałam w języku angielskim dla dzieci. Jest ona ze specjalną dedykacją dla moich kochanych chłopaków, ponieważ pisałam ją z myślą o nich. Książka jest jednak świetna dla wszystkich dzieci, szczególnie tych które uczą się języka angielskiego. Sama zresztą lubię ja czytać i mieć przy tym ogromną zabawę. Znajduje się w niej kilka rymowanych historii o niezwykłych zwierzakach i ich marzeniach. Starałam się do każdej opowieści dopisać sensowny morał.

       Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę w końcu przedstawić Wam wszystkim moje kolejne dziecko. Wybaczcie, ale tak nazywam każdą moją książkę i będę je tak zawsze nazywać. Nie mogłam wcześniej zdradzić żadnych szczegółów, ponieważ chciałam zrobić im niespodziankę.

Książkę można zakupić pod tym adresem:

amazon.com/unusualanimalstales

 

 


This book is helpful whether you're a student or a professional._- Jane Andrews


The toad, the monkey, the bee or the dragon? Which one is your favourite animal? Would you like to know what has a hungry toad to do with a smart fish? Maybe you love your mum just as Jack, the iguana? If you want to find out how will Itsy, the spider find her sister, just look inside! It is a perfect book for children but aldults will enjoy it as well! Reading this book is a simple pleasure. You do not believe me? Try it yourself!